Agencja

Agencja Murano to zespół młodych, kreatywnych ludzi. Jesteśmy na rynku od niedawna, ale już udało się współpracować z wieloma dużymi firmami takimi jak – Sony, HSBC, City Bank, Sobieski, ABB i wielu innych. Osiągnięty sukces zawdzięczamy profesjonalnemu podejściu do pracy i zaangażowaniu ze strony całego zespołu. Zawsze jesteśmy do dyspozycji klienta bez względu na zapotrzebowanie- nie znamy słowa “niemożliwe”.

W swojej bazie mam hostessy z całej Polski we wszystkich większych miastach- Warszawa, Kraków, Poznań, Trójmiasto, Wrocław. Każda z naszych dziewczyn posiada bardzo duże doświadczenie w pracy hostessy oraz mają one  również doświadczenie w pracy jako modelki.
Niektóre z nich brały udział w wyborach Miss Polonii i osiągnęły sukces. Między innymi:
Angelika Jakubowska (Miss Polonia 2008!)
Zuzia Brzezińska (finalistka konkursu 2010)
Anna Szczygielska (finalistka 2011)
Ola Cielemecka (finalistka 2011)

Również możemy pochwalić się, iż nasze dziewczyny zostały wybrane na Ambasadorki Stadionu Narodowego w Warszawie. Współpracujemy na stałe ze stadionem, gdzie wybrane hostessy przeszły specjalne szkolenie na temat poruszania się po stadionie. Co jest istotne nasze Ambasadorki to zespół top hostessy z wysoką kulturą osobistą i dużym doświadczenie, które zawsze służą pomocą dla gości stadionu podczas dużych imprez masowych jak i również przy mniejszych imprezach firmowych które odbywają się na stadionie.

Nasza oferta obejmuje:
- wynajem modelek i hostess
- wynajem modeli i hostów
- wynajęcie wizażystów i fryzjerów
- szycie lub wynajem sukienek dla hostess/hostów
- realizację sesji zdjęciowych